Ekskluzywne wysokie lampy ogrodowe

Zapraszamy do oglądnięcia lamp na żywo w siedzibie naszej firmy w Dębicy
Wysokie lampy ogrodowe

Wysokie lampy ogrodowe są zazwyczaj tym co w naszym ogrodzie pierwsze rzuca się w oczy. Typowe lampy ogrodowe można kupić w każdym większym markecie budowlanym. W żadnym markecie jednak nie da się kupić lamp jakie my pragniemy Państwu zaproponować.

Lampy kowalskie

Ekskluzywne wysokie lampy kowalskie są dokładnym przeciwieństwem lamp występujących w marketach. Każda nasza lampa wytwarzana jest ręcznie przez mistrzów kowalstwa artystycznego. Produkcja każdej lampy kowalskiej przebiega całkowicie ręcznie, dzięki temu każda lampa jest inna i niepowtarzalna.

Jakość wykonania

Nasze kowalskie lampy są wyjątkowe pod względem jakości wykonania. Często wyposażone są w roślinne ozdoby w postaci akantów wykuwanych w tradycyjnych paleniskach kowalskich. Akant kowalski jest jedną z najpiękniejszych i najtrudniejszych rzeczy jaką zajmują się kowale artystyczni.

Wyjątkowy wygląd

Kowalskie lampy były doceniane w dworach i pałacach od setek lat. We współczesnym świecie takiej wyjątkowości wynikającej z ręcznej pracy jest już coraz mniej. Misją naszej firmy jest zmienić ten stan rzeczy. Dlatego aby pokazać naszym obecnym i przyszłym klientom piękno naszych kutych lamp stworzyliśmy salon wystawowy na terenie naszej firmy w Dębicy.

Salon wystawowy lamp kowalskich

W naszym salonie zobaczą Państwo najpiękniejsze w Polsce zarówno wysokie lampy ogrodowe jak i ich niższe wersje, żyrandole kute, lampy designerskie, lampy wewnętrzne i wiele innych wyrobów kowalstwa artystycznego. Dzięki oglądnięciu naszych kowalskich produktów na żywo będą mieli Państwo możliwość porównania ich wyglądu z wyglądem produktów dowolnego innego zakładu w Polsce. Na własne oczy zobaczą Państwo również jaka przepaść dzieli lampy kowalskie od ich marketowych odpowiedników.

Udostępnij: