Ekskluzywne żyrandole kute

Zapraszamy do oglądnięcia lamp na żywo w siedzibie naszej firmy w Dębicy

Ekskluzywne żyrandole

Ekskluzywne żyrandole to pojęcie bardzo szerokie. Istnieje wiele rodzajów żyrandoli zrobionych z bardzo różnych materiałów. Żyrandole kute są jednym z  rodzajów ekskluzywnych żyrandoli który powinniśmy brać pod uwagę podczas wybierania oświetlenia do swojego domu.

Żyrandole kute

Żyrandole kute są najczęściej wykonane ze stali w połączeniu ze szkłem. Czasami takie kowalskie żyrandole wyposażone są w elementy kryształowe, witraże lub metale kolorowe takie jak brąz czy mosiądz.

Do jakich pomieszczeń?

Żyrandole kute nadają się przede wszystkim do dużych pomieszczeń. Większość kutych żyrandoli posiada spore gabaryty a niektóre to prawdziwe giganty które ważą od kilkudziesięciu do nawet kilkuset kilogramów. Ekskluzywny żyrandol kuty zawsze dodaje charakteru pomieszczeniu w którym zostanie zainstalowany. Oczywiście pod warunkiem że jest profesjonalnie wykonany.

Jaką firmę wybrać?

Firmę która od dawna zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem kutych lamp. Należy pamiętać że żyrandol często znajduje się w centralnej części domu i musi pięknie wyglądać.

Firma MB Nylec

Nasza firma zatrudnia najlepszych kowali w Polsce, wykonujemy profesjonalne lampy zarówno ogrodowe jak i wewnętrzne. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego gdzie przekonają się Państwo o naszej jakości.

Udostępnij: